Emo Ayvaz tcontec - i seçti

60 yıllık kurumsal tecrübetcontec,infoport,tourguide,fabrika gezi kulaklık sistemi, rehber dinleme sistemi, simultane sistem, fiyat,kiralama, simultane kulaklık, simultane tercüman, rehber mikrofonu, rehber kulaklığı, kablosuz mikrofon,kablosuz kulaklık, ses, duyuru, anons, fabrika kulaklığı, fabrika, gürültülü ortam içinde iletişim, tonwelt, mipro,sennheiser, soyo, shuresi ve yatırım gücü ile Ayvaz Endüstriyel ve 30 yıldan fazla yangın sistemleri tecrübesi ile yangın sektörünün öncü firması Emo Mühendislik, 2009 yılında Emo Ayvaz Yangın sistemlerini kurdular :  Amaç, yüksek riskli endüstriyel tesislere dünya kalitesinde yangın önleme sistemlerini optimum maliyetlerle sağlamak.

EMO AYVAZ YANGIN SİSTEMLERİ A.Ş. olarak o günden bu güne gerek Türkiye’de gerekse yurt dışında enerji, lojistik, ulaşım, gaz ve petrokimya gibi yüksek güvenlik seviyesinde yangın algılama ve söndürme sistemlerine ihtiyaç duyan yüzlerce dev endüstriyel kuruluşa ve enerji tesisine hizmet verdik.

“SIFIR HATA, SIFIR RİSK” prensibiyle ve temsilcisi olduğumuz, dünyanın alanlarında lider markalarını kullanarak tasarladığımız sistemleri başarıyla devreye aldık.

“Sıfır hata, sıfır risk” diyoruz çünkü; 33 yıl önce Türkiye’nin en büyük endüstriyel fabrikalarından birine kurmuş olduğumuz ilk algılama sistemimiz hala çalışmakta.

“Sıfır hata, sıfır risk” diyoruz çünkü; 33 yıldır kurduğumuz her sistem ihtiyaç duyulduğu anda hiç hatasız olarak devreye girdi ve görevini mükemmel bir şekilde yaptı.

“Sıfır hata, sıfır risk” diyoruz çünkü; 33 yıldır hizmet verdiğimiz firmalar hala müşterimiz. Gerek yurt içi gerekse yurt dışı yeni yatırımlarında öncelikli olarak bizi tercih ediyor ve kurmuş olduğumuz sistemlerinin teknik servis ve bakım hizmetlerini, teknolojik gelişmelerle birlikte sistem iyileştirme ve yenileme çalışmalarını bizle birlikte gerçekleştiriyor.

“Sıfır hata, sıfır risk” diyoruz çünkü; 33 yıldır yüksek riskli endüstriyel tesislerin yangın algılama ve söndürme sistemlerini projelendirir, ürün teminini ve montajını gerçekleştirirken kalitemizi en üst seviyede tutmak için dünyadaki yenilikleri yakından takip ediyor, değişen en gelişmiş teknolojileri, uluslararası norm ve hizmet standartları uyguluyoruz.