Eroğlu Makine tcontec - i seçti

tcontec,infoport,tourguide,fabrika gezi kulaklık sistemi, rehber dinleme sistemi, simultane sistem, fiyat,kiralama, simultane kulaklık, simultane tercüman, rehber mikrofonu, rehber kulaklığı, kablosuz mikrofon,kablosuz kulaklık, ses, duyuru, anons, fabrika kulaklığı, fabrika, gürültülü ortam içinde iletişim, tonwelt, mipro,sennheiser, soyo, shure1997 yılında Almanya Mössingen’de 6000 m² açık 2000 m² kapalı alan üzerinde kurulan Eroglu Prazisionswerkzwuge GmbH, yurt dışı pazarlama ağının merkezidir.

Avrupa’da üretim yapma kararı alan Eroglu Şirketler Grubu’nun yaptığı yatırımlar sonucu, 2007 yılındayine Almanya Mössingen’de, 5000 m² açık, 2600 m² kapalı alan üzerinde kurduğu Eroglu Präzisionswerkzeugfertigungs GmbH üretim merkezi, yüksek teknoloji ürünlerini üreten, modern bir tesis olmuştur.

Orta Doğu’da etkinliğini arttır
mak amacıyla 2004 yılında İran’da pazarlama şirketi kuran Eroglu, 2007 yılında Çin’de oluşturduğu temsilcilik ile mevcut pazarını genişletmiştir.

Eroglu Şirketler Grubu; Türkiye ve Almanya’daki üretim merkezlerinde yüksek teknoloji ile ürettiği hassas tutucu takımların %90’ını yurt dışı pazarlama ağı ile toplam 56 ülkeye ihraç etmektedir. Avrupa Birliği ülkeleri, İsviçre, Norveç, ABD, Avustralya, Çin, Güney Afrika, İran, Japonya, Kanada ve Rusya gibi ülkeler, başlıca ihracat yapılan ülkeler arasındadır.

Yurt içi pazarlama ağının Bursa’daki merkezi olan Eroglu Takım Mak. San.Tic. Ltd. Şti; İstanbul,Konya,İzmir ve Ankara’da bulunan şube ve temsilcilikleri ile Türkiye genelinde pazarlama ve teknik danışmanlık hizmeti vermektedir.

DIN EN ISO 9001-2000, ISO TS 16949 ve EN ISO 14001 kalite belgelerine sahip olan Eroglu, ürün ve hizmetleri ile sağladığı müşteri memnuniyetinin devamı için çalışanlarının eğitimine ve gelişimine büyük önem vermektedir. 300 kişilik uzman ekibiyle dünya çapında hizmet veren Eroglu, bünyesinde kurduğu ERTEM-Eroglu Teknoloji Eğitim Merkezi’nde yetiştirdiği elemanları firmada istihdam ederek kalifiye insan kaynağını oluşturmaktadır.